piątek, 19 kwietnia 2013

WYJAZD NA FASHION WEEK DO ŁODZI


Dziś wyjeżdżam do Łodzi na Fashion Week. Jestem bardzo ciekawa jak tam będzie? Pełen luz czy nadęte towarzystwo w eleganckich mundurkach. Zobaczymy, wszystko opiszę ze szczegółami.
 Do końca miałam dylemat co ubrać stanęłam rano przed szafą i zaczęło się: sukienka , spodnie, coś na rękę,szyję (duża biżuteria jest trendy) okulary, torebkę i buty, kurtka w razie gdyby było zimno, trampki jak znajdę czas na zwiedzanie. Wszystkie te rzeczy wyrzuciłam z szafy na ziemię i powiem szczerze że spokojnie bym się nimi przykryła. :)  Przecież to tylko jeden dzień pomyślałam .......... i spakowałam mimo wszystko rzeczy do walizki. Dlaczego tego nie zrobiłam wczoraj !! Mam nadzieję że nic nie zapomniałam. Jeszcze tylko poranna kawa i jestem gotowa.
Dzieciaki jadą do babci : spakowane, szczęśliwe - ja do fryzjera .


Wczoraj zrobiłam paznokcie a oto i one.

           

Kornelia Adamczyk- "nailarch" to ona je tak pięknie pomalowała. Jest niesamowita w tym co robi. Pomysłowa i kreatywna. Jest skarabeusz są kwiatki, kropeczki napisy- jak Wam się podobają? Kornelia jeszcze raz dziękuję za wygospodarowanie dla mnie odrobinkiiiiiiiiiiii czasu :) 


A to zaproszenie na pokaz do Pana Kamila Sobczyka. Niestety nie będę mogła być gdyż pokaz był 
18 kwietnia. :(